Aktualności

RTK® REACT EQ-L INTELIGENTNY SIŁOWNIK ELEKTRYCZNY DLA DUŻYCH SIŁ W ZAKRESIE DO 30KN/6750LBF

20 kwietnia 2022

Gdy zmienne procesowe wymagają 100% czasu działania , siłowniki zaworów regulacyjnych muszą oferować wyjątkową gotowośc działania z niskimi kosztami obsługi. Gdy wymagamy sił w zakresie od 15 kN/3380 lbf do 30 kN/6750 lbf siłowniki elektryczne RTK serii REact EQ-L spełnieją te wymagania. RTK REact EQ-L oefruję systemy ochronne w zakresie od średnich do trudnych aplikacji z dużymi spadkami ciśnień i nieodciążonymi układami zaworowymi.

TECHNOLOGIE SILNIKÓW BLDC – Gotowa na przyszłość

Zmiana starej technologii silników synchronicznych na silniki bezszczotkowe nigdy nie była tak łatwa dla wymogów napędów dla instalacji przemysłowych.

REact EQ-L:

  • WykorzystujetechnologięDC(BLDC) silników bezszczotkowych , które oferują duże siły , małe wymiary i ograniczenie zużycia energii do 60% w stosunku do technologii synchronicznych.
  • Posiadazaprogramowanefunkcje zabezpieczające, które chronią zawór przed przeciążeniem pozwalając silnikowi na autoadaptację i wprowadzając funkcję zabezpieczenia.
  • Jestinteligentnymregulatoremzwyborem czterech standardowych prędkości.
  • Otwiera drzwi do przemysłu 4.0 funkcjonalność i elastyczność komunikacji różnymi sygnałami łączniezprotokołamicyfrowymitypu Profibus i CANopen.
  • W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań zapewnia możliwość pracy 100% w cyklu (24/7).

Sprawdź naszą ofertę na produkty RTK

ELASTYCZNOŚĆ PRACY W DOWOLNYM ZAKĄTKU ŚWIATA

Zatwierdzony stopień ochrony IP66 oraz NEMA 4x , wraz z z certyfikacją NRTL , siłownik serii REact EQ-L posiada 3 wersje sił zamnięcia : 15 kN (3380 lbf), 22kN (4950 lbf) i 30 kN (6750 lbf). Siłownik pracuje z zasilaniem od 100V(AC) do 240V(AC) lub 380V(AC) do 480V(AC), pozwalając na pracę w dowolnym regionie świata i oferuje skoki do100 mm/4 cal. Łatwe modyfikacje pozwalają na dopsowanie siłownmika do wymogów aplikacji. Siłownik posiada wersje "onshore" odporne na powietrze morskie. Dzięki zastosowaniu technologii silników BLDC, uzyskano możliwość 100% obciążenia pracy . Siłowniki REact EQ-L posiadają zewnętrzne diody sygnalizujące stan pracy siłownika. Cyfrowy pozycjoner REpos pozwala na komunikację cyfrową w/g protokołów Profibus lub CANopen.

INTELIGENTNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Gdy występują zbyt duże siły, które grożą uszkodzeniom elementów wewnętrznych zaworu, innowacyjny system ochrony pozwala na minimaliację takiego ryzyka.

WYJĄTKOWE SIŁOWNIKI TO TYLKO POCZĄTEK

Szeroki zakres oferowanych rozwiązań dla układów regulacji połączony z wyjątkowym doświadczeniem eksperckim pozwala na wybranie optymalnego rozwiązania. Więcej informacji na temat siłowników REact oraz oferowanych rozwiązań na stronie: www.rtk.com, www.circor.com

Dokument przetłumaczony przez przedstawiciela na rynku polskim:
Stim sp. z o.o. sp.k.

Sprawdź naszą ofertę na produkty RTK

32 281 45 01
0
Formularz kontaktowy