O nas

STIM istnieje od 1995 roku. W tym czasie zdobyła duże doświadczenie oraz renomę na rynku. Znajomość branży oraz specjalistyczna wiedza techniczna dotycząca procesów pary wodnej pozwala firmie osiągnąć wysoki poziom oferowanych produktów, takich jak reduktory ciśnienia, różnego rodzaju zawory, odwadniacze i pompy kondensatu.

Sprzedaż

Biuro sprzedaży na terenie siedziby firmy, oferuje urządzenia i prowadzi sprzedaż poprzez kontakt osobisty, telefoniczny i elektroniczny.

Doradztwo

Zespół inżynierów posiada dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną, co pozawala skutecznie prowadzić doradztwo na temat instalacji wszelakiego rodzaju. Dobieramy urządzenia tak, aby prawidłowo spełniały swoje zadania w instalacji przemysłowej.

Projekty

Znajomość zasad warunkujących ekonomiczne działanie instalacji, pozwala nam dobrze projektować niewielkie instalacje, prawidłowo dobierając do nich urządzenia

Szkolenia

Prowadzimy urozmaiconą politykę szkoleniową na wielu płaszczyznach naszej działalności. Szkolenia z udziałem specjalistów z naszej firmy oraz firm, które z nami współpracują. Szkolenia i prezentacje urządzeń prowadzone są również bezpośrednio u klienta. Organizujemy także wyjazdy zagraniczne do naszych kontrahentów.

Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia. W siedzibie firmy posiadamy magazyn z częściami zamiennymi oraz dobrze wyposażony warsztat serwisowy. W razie potrzeby, prace serwisowe prowadzone są bezpośrednio u klienta.